Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Beveiligingsdiensten Crisisopvang
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
beveiligingsdiensten voor crisisopvang.
Denk hierbij aan de opvang van asielzoekers maar ook onverwachte crisisopvang zoals de opvang voor Oekraïense vluchtelingen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Kostenkriterium - Name: Fictieve inschrijfprijs / Gewichtung: 1