Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Επαναπροκήρυξη Διακήρυξης για Σύμβαση Προμηθειών με Ανοικτή Διαδικασία άνω των ορίων μέσω ΕΣΗΔΗΣ Με τίτλο Προμήθεια εξοπλισμού (ΥΠ 2) - 134/2022
Αριθμός αναφοράς: 134/2022
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Επαναπροκήρυξη Διακήρυξης για Σύμβαση Προμηθειών με Ανοικτή Διαδικασία άνω των ορίων μέσω ΕΣΗΔΗΣ Με τίτλο Προμήθεια εξοπλισμού (ΥΠ 2)
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 8
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV39000000 Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: II.2.5)Κριτήρια ανάθεσηςΤιμή
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 9
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV32333200 Βιντεοκάμερες