Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka kancelářského papíru pro resort MPSV II.
II.1.2)Hlavní kód CPV30197630 Papír určený k tisku
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění centralizovaně zadávané veřejné zakázky jsou 3 typy kancelářského papíru formátu A4 (jakost A, B a C) a 1 typu kancelářského papíru formátu A3 (jakost A), a to za cenu reflektující množstevní slevy v důsledku agregace poptávky resortu.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV30197644 Xerografický papír
II.2.4)Popis zakázky:
Zadáním veřejné zakázky budou naplněny potřeby resortu spočívající v zajištění průběžné dodávky ekologicky šetrného kancelářského papíru dle aktuálních potřeb resortu.