Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de salubrizare stradală și deszăpezire în municipiul Arad
Referenznummer der Bekanntmachung: 3519925/S/1 - extras
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Servicii de salubrizare stradală și deszăpezire în municipiul Arad conform documentatiei de atribuire - contract cu durata limitata pana la maxim 30.04.2023
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Prestarea activitatilor de salubrizare stradală a municipiului Arad conform documentatiei si caietului de sarcini aprobate prin HCLM 686/2022. Contractul încheiat în urma negocierii, încetează de drept la momentul încheierii unui nou contract de servicii, subsecvent acordului cadru, acord cadru atribuit conform legislației în vigoare, în baza procedurii concurențiale initiate prin anunțul de participare nr. CN 1041496/14.04.2022