Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa polegająca na dzierżawie infrastruktury wodociągowo – kanalizacyjnej stanowiącej własność Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
Numer referencyjny: ZP-SAP/1/20223
II.1.2)Główny kod CPV70000000 Usługi w zakresie nieruchomości - PA02
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa polegająca na zawarciu umowy dzierżawy urządzeń wodociągowych, urządzeń kanalizacyjnych, przyłączy, budynków, budowli, a także innych składników majątku (szczegółowo wskazanych w załączniku nr 1 i 2 do umowy) niezbędnych do wykonywania usługi zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków stanowiącej własność lub użytkowanej na innej podstawie przez Gdańską Infrastrukturę Wodociągowo Kanalizacyjną Sp. z o.o. w Gdańsku.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: