Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa - ładowarka kołowa do załadunku kruszywa do realizacji procesu technologicznego
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43250000 Frontschaufellader
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia - ładowarka kołowa do załadunku kruszywa do realizacji procesu technologicznego o specyfikacji opisanej w SWZ.