Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de mentenanță a sistemului informatic al registrului electoral (SIRE)
Referenznummer der Bekanntmachung: 1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72611000 Technische Computerunterstützung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Obiectul acordului cadru îl reprezintă achiziția de servicii de mentenanță a sistemului informatic al registrului electoral
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 10 zile.
AEP va răspunde la solicitările de clarificare cu 5 zile înainte data limită de depunere.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50324100 Systemwartung
50324200 Vorbeugende Wartung
72212000 Programmierung von Anwendersoftware
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Servicii de mentenanță a sistemului informatic al registrului electoral