Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71155-2023
die Niederlande-Spijkenisse: Spielplatzausrüstungen
2023/S 025-071155
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Speeltuinrenovaties gemeente Nissewaard
Referenznummer der Bekanntmachung: CZINK22-01-02
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
37535200 Spielplatzausrüstungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Na gunning wordt een Raamovereenkomst gesloten met de Winnende Inschrijvers. Op grond van de raamovereenkomsten worden in totaal 34 speelplaatsen gerenoveerd. De 34 speelplaatsen worden verdeeld in drie pakketten (A, B en C), die toegekend zullen worden aan de drie winnende inschrijvingen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 261 722.50 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45112720 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Sport- und Freizeitanlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
betreft 34 speeltuinen met uitbreiding van 3 tot 5 speeltuinen