Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71163-2023
Tschechien-Prag: Büromöbel
2023/S 025-071163
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávky kancelářského a ostatního nábytku
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39130000 Büromöbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky s názvem „Dodávky kancelářského a ostatního nábytku“ rozdělené na:
část č. 1: „Kancelářské a jednací židle“
část č. 2: „Sedací nábytek“
část č. 3: „Kovový nábytek a regály“
část č. 4: „Jídelní židle a venkovní nábytek“
jsou dodávky nábytku podle specifikace, resp. popisu pro každou z částí veřejné zakázky viz díl 1.1., díl 2.1., díl 3.1., díl 4.1. v oddílu B zadávací dokumentace.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 5 800 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kancelářské a jednací židle
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
39153000 Möbel für Konferenzräume
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění je dodávka kancelářských a jednacích židlí. Specifikace předmětu plnění je obsažena v samostatné příloze „část č. 1_SPECIFIKACE ZBOŽÍ_MINIMÁLNÍ POŽADAVKY NA ZBOŽÍ“, tvořící samostatnou součást zadávací dokumentace.
Sedací nábytek
Los-Nr.: 2
39113200 Sofas
Předmětem plnění je dodávka sedacího nábytku. Specifikace předmětu plnění je obsažena v samostatné příloze „část č. 2_SPECIFIKACE ZBOŽÍ_MINIMÁLNÍ POŽADAVKY NA ZBOŽÍ“, tvořící samostatnou součást zadávací dokumentace.
Kovový nábytek a regály
Los-Nr.: 3
39151100 Regalanlagen
Předmětem plnění je dodávka kovového nábytku a regálů. Specifikace předmětu plnění je obsažena v samostatné příloze „část č. 3_SPECIFIKACE ZBOŽÍ_MINIMÁLNÍ POŽADAVKY NA ZBOŽÍ“, tvořící samostatnou součást zadávací dokumentace.
Jídelní židle a venkovní nábytek
Los-Nr.: 4
39112100 Esszimmerstühle
Předmětem plnění je dodávka jídelních židlí a venkovního nábytku. Specifikace předmětu plnění je obsažena v samostatné příloze „část č. 4_SPECIFIKACE ZBOŽÍ_MINIMÁLNÍ POŽADAVKY NA ZBOŽÍ“, tvořící samostatnou součást zadávací dokumentace.