Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Συμβουλευτική, Επαγγελματική Κατάρτιση και Πιστοποίηση προσόντων ανέργων γυναικών στον κλάδο της Δημιουργικής Βιομηχανίας
II.1.2)CPV-Code Hauptteil80500000 Ausbildung - EA06
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Η σύμβαση «Συμβουλευτική Υποστήριξη, Κατάρτιση και Πιστοποίηση στον κλάδο της Δημιουργικής Βιομηχανίας ως σύγχρονος πυλώνας του πολιτισμού για άνεργες γυναίκες» αφορά στην επιμόρφωση 2.000 ανέργων γυναικών, στον κλάδο της Δημιουργικής Βιομηχανίας.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung - EA06
79132000 Beglaubigungsdienste - EA06
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Οι υπηρεσίες που προβλέπονται στο πλαίσιο της παρούσας σύμβασης αφορούν σε Εξειδικευμένη Συμβουλευτική-Mentoring (6 συνεδρίες), Επαγγελματική κατάρτιση (120 ώρες Θεωρητικής κατάρτισης/400 ώρες πρακτικής άσκησης) και Πιστοποίηση των γνώσεων και δεξιοτήτων των ωφελούμενων. Το σύνολο των υπηρεσιών της παρούσας σύμβασης θα παρασχεθεί σύμφωνα με το «Πλαίσιο ποιοτικών προδιαγραφών για τον σχεδιασμό και την υλοποίηση συγχρηματοδοτούμενων από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ) προγραμμάτων Συνεχιζόμενης Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΣΕΚ)», καθώς και τις με αρ. πρωτ. 102768/1-10-2020 «Διευκρινιστικές ερμηνευτικές οδηγίες εφαρμογής της εγκυκλίου με αρ. πρωτ. 79732/27.7.2020 “Πλαίσιο ποιοτικών προδιαγραφών για τον σχεδιασμό και την υλοποίηση συγχρηματοδοτούμενων από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ) προγραμμάτων Συνεχιζόμενης Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΣΕΚ) (ΑΔΑ: 6ΨΠΨ46ΜΤΛΡ-ΘΞΔ).