Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Levering van vaste planten, heesters, hagen en bosplantsoen aan Dar N.V.
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023/DAR/IFI/01
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst tussen één (1) opdrachtnemer en Dar (hierna ''opdrachtgever'') inzake het leveren van vaste planten, heesters, hagen en bosplantsoen aan Dar N.V.
De raamovereenkomst heeft een totale looptijd van zes (6) jaar, waarvan de eerste twee (2) jaren vast zijn en vervolgens – onder gelijkblijvende voorwaarden – driemaal door de opdrachtgever kan worden verlengd voor een periode van éénmaal twee (2) jaar en tweemaal één (1) jaar. De ingangsdatum van het contract is 01-07-2023.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 344 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: