4.2.3. część 3 zamówienia – „Dostawa stacji roboczych o podwyższonym bezpieczeństwie”, obejmująca:
1) dostawę 94 szt. nowych stacji roboczych o podwyższonym bezpieczeństwie,
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim;
3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia;
4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu).
5) wykonanie świadczeń w zakresie i w sposób określony w Załączniku nr 1 do SWZ (dla części 3),
4.3. W przypadku gdy w danej części zamówienia Zamawiający wymaga dostarczenia określonej liczby urządzeń danego rodzaju to każde z oferowanych urządzeń musi spełniać wszystkie dotyczące tej części zapisy OPZ.