Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wyposażenia Bloku Operacyjnego i Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii (etap 4) dla Szpitala Bielańskiego - 19 części
Referenznummer der Bekanntmachung: BZP.260.19.2022.AM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Bloku Operacyjnego i Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii (etap 4) dla Szpitala Bielańskiego w 19 częściach.