Soziale und andere besondere Dienstleistungen – öffentliche Aufträge
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: NA-EURAAN-RG-IUCN22030232
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79995100 Archivierung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Digitalisering van archieven voor het programma Digitale Taken Rijk (DTR) en digitalisering van het Centraal Archief Bijzondere Rechtspleging (CABR) voor het project Oorlog voor de Rechter.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)92512000 Dienstleistungen von Archiven
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het doel van de opdracht in perceel DTR is het tijdig digitaliseren van archieven voor het programma Digitale taken Rijk (DTR), waarbij kwaliteit van het resultaat en veiligheid van de archiefstukken en de gegevens daarin zijn geborgd.
Alle werkzaamheden die onderdeel zijn van deze opdracht dienen uitgevoerd te worden in Nederland.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Het doel van de opdracht in perceel CABR is het tijdig digitaliseren van het Centraal Archief Bijzondere Rechtspleging (CABR) voor het project Oorlog voor de Rechter, waarbij kwaliteit van het resultaat en veiligheid van de archiefstukken en de gegevens daarin zijn geborgd.