Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79530000 Vertimo raštu paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo teikti pasiūlymus tikslas – sudaryti kelias preliminariąsias sutartis dėl teisės srities tekstų, susijusių su įvairių Europos Sąjungos įstaigų ir institucijų, kurioms Vertimo centras teikia vertimo ir kitas kalbines paslaugas, darbu, vertimo iš anglų kalbos į bulgarų, čekų, danų, graikų, estų, airių, kroatų, italų, lietuvių, latvių, maltiečių, olandų, lenkų, portugalų, rumunų, slovakų, slovėnų, slovėnų, suomių, švedų, vengrų ir švedų kalbas ir redagavimo paslaugas.
VI dalis: Papildoma informacija
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.2)Galvenās CPV kods79530000 Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šā uzaicinājuma uz konkursu priekšmets ir noslēgt vairākkārtējus pamatnolīgumus par juridisku tekstu tulkošanas un pēcrediģēšanas pakalpojumiem no angļu valodas bulgāru, čehu, dāņu, grieķu, igauņu, somu, īru, horvātu, ungāru, itāļu, lietuviešu, latviešu, maltiešu, nīderlandiešu, poļu, portugāļu, rumāņu, slovāku, slovēņu un zviedru valodā saistībā ar dažādu to Eiropas Savienības struktūru un iestāžu darbu, kurām Tulkošanas centrs nodrošina tulkošanas un citus valodu pakalpojumus.
VI iedaļa: Papildinformācija