Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Modulo, IK buszokhoz fék és légrendsz. alk. száll.
Hivatkozási szám: EKR000069962023
II.1.2)Fő CPV-kód
34322000 Fékek és fékalkatrészek
II.1.4)Rövid meghatározás:
Modulo és Ikarus gyártmányú autóbuszokhoz fék- és légrendszeri alkatrészek szállítása.
Mennyiség: 492 db / 24 hónap
A részletezést a közbeszerzési útmutató 1. számú melléklete (Ajánlati ártáblázat) tartalmazza
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
M3 kategóriájú Modulo és Ikarus gyártmányú autóbuszokhoz fék és légrendszeri alkatrészek szállítása adásvételi keretszerződés keretében.
Tapasztalati mennyiség: 492 db / 24 hónap
A megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati mennyiségek. A tapasztalati mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, az általános forgalmi adó nélküli ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében beszerzett mennyiségek ezen tapasztalati adatoktól eltérhetnek. A megkötésre kerülő szerződés mellékletében csak az egységárak kerülnek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződésben rögzítésre kerülő keretösszeg 70%-a összértékű megrendelés kiadására kötelezettséget vállal. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát.
Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra.
Ajánlattevőnek ajánlatában cégszerűen aláírtan nyilatkoznia kell, hogy:
- az Ajánlati felhívásban, Közbeszerzési útmutatóban és annak valamennyi mellékletében, a szerződéstervezetben, valamint Ajánlatkérő által esetlegesen tett pontosításokban és kiegészítésekben, kiegészítő tájékoztatásban foglalt feltételeket mindenben tudomásul veszi és elfogadja;
- a keretszerződés megkötésére és a teljesítésére vállalkozik az ajánlatban megadott ellenszolgáltatás ellenében;
- a teljesítést a szerződés hatályba lépését követő 5 munkanapon belül megkezdi, és a szerződés időtartama alatt az Ajánlatkérő által kért ütemezésben és megrendelések szerinti mennyiségben vállalja a teljesítést;
- vállalja a termékek leszállítását a megrendelés megküldését követő legfeljebb 10 munkanapon belül;
- a termékeket a meghatározott minőségben biztosítja, és nyertessége esetén a szerződés teljes időtartama alatt az ajánlatban megajánlott tételeket szállítja;
- a megajánlott termékek műszaki és minőségi paraméterei megfelelnek az engedély kiadására vonatkozó ENSZ-EGB előírásban meghatározottaknak;
- a megajánlott járműgyártói / főegység gyártói termékeken, vagy ha ez nem lehetséges, azok csomagolásán a járműgyártó / főegység gyártó logója/megnevezése szerepelni fog;
- a megajánlott járműgyártói / főegység gyártói terméket a szerződés teljes időtartama alatt eredeti gyártói csomagolásban szállítja;
- a vállalt jótállási határidő az átvételtől számított legalább 12 hónap, kilométer korlátozás nélkül;
- a jótállási határidő alatt történő meghibásodás esetén vállalja a meghibásodásból eredő károk megtérítését;
- a jótállás keretébe tartozó hiba elhárítását 2 munkanapon belül megkezdi és 5 munkanapon belül befejezi;
- az alkatrészek beszállítását biztosítja, amelyért külön díjazást nem számol fel;
- amennyiben valamely termékhez a termék gyártója a beépítéshez szükséges csatlakozó elemeket vagy tömítéseket vagy rögzítőelemeket is biztosítja, akkor azokat a termékkel együtt leszállítja;
- a szállítandó pótalkatrészek és azok műszaki, minőségi, valamint működési paraméterei egyenértékűek a gyártómű által az új termékre előírtakkal;
- a termékek épségének megóvását a fuvarozás és tárolás időtartama alatt biztosítja, a terméket por, víz és egyéb szennyeződések bejutása ellen védi;
- ajánlata tekintetében fennáll-e az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló, 2014. július 31-i 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdésében meghatározott, a közbeszerzési szerződés odaítélésére vonatkozó tilalom;
- tudomásul veszi, hogy ajánlatkérő a megrendeléseket kizárólag e-mailen küldi, melynek érdekében:
- nyertessége esetén biztosítja, hogy a megrendeléseket egyetlen e-mail címen fogadja,
- amennyiben ajánlatkérő - legalább az elektronikus levelezési rendszer által küldött kézbesítési visszaigazolással - a megrendelés megadott e-mail-címre történő elektronikus megküldését igazolni tudja, a megrendelés kézbesítettnek tekintendő;
- az ajánlatkérő honlapján (www.bkv.hu/adatvedelmi_tajekoztatas_beszerzesek) található személyes adatkezeléssel kapcsolatos tájékoztatóban foglaltakat megismerte és azt a szerződés megkötése és teljesítése során eljáró munkavállalóival, illetve az érdek- és tevékenységi körében azzal kapcsolatban eljáró egyéb személyekkel is ismertette; valamint arról, hogy az ajánlatkérőnek nyújtott szolgáltatások kapcsán adatfeldolgozónak minősül-e.
A nyilatkozat a közbeszerzési dokumentumok részét képező útmutatóban szereplő formanyomtatvány kitöltésével is teljesíthető.