Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Събиране и транспортиране на битови отпадъци от населените места в Община Поморие, ръчно и машинно метене и миене на улици, зимно поддържане на улици, тротоари"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90511400 Altpapiersammlung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предоставяне на услуги по: „Събиране и транспортиране на битови отпадъци от населените места в Община Поморие; ръчно и машинно метене и миене на улици и територии за обществено ползване на територията на населените места в Община Поморие; зимно поддържане на улици, тротоари и територии за обществено ползване в урбанизираната територия на гр. Поморие”
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Видовете отпадъци, подлежащи на събиране и транспортиране, предмет на договора, са:
- Битови отпадъци от съдове и улични кошчета – събиране и транспортиране на същите до Претоварна станция с. Равда, общ. Несебър, или до Регионално депо Братово, или до друго съоръжение/инсталация за третиране, посочени от Възложителя;
- Едрогабаритни отпадъци и строителни отпадъци, образувани при извършване на ремонтни дейности от домакинствата – събиране и транспортиране до Регионално депо Братово или депо за строителни отпадъци, или до друго съоръжение/инсталация за третиране, посочени от Възложителя.