II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord cadru de furnizare Medicamente din grupa ,, Psihoanaleptice-25 loturi”
Referenznummer der Bekanntmachung: 8/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33661600 Psychoanaleptika
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord cadru de furnizare Medicamente din grupa ,, Psihoanaleptice-25 loturi', detaliat in caietul de sarcini si in sectiunea loturi. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 -a zi, inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 14.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 381 166.98 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 25
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33661600 Psychoanaleptika
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ATOMOXETINUM caps 25mg
Cantitate AC min 300 max 1700 caps.; Cant cct ssv .min 300- max 1200 caps. Valoare max est cct ssc 8778
garantie de participare: 87.78 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
RIVASTIGMINUM 1.5mg.comp
Cantitate AC min 600 max 3000 comp.; Cant cct ssv .min 200- max 1000 comp. Valoare max est cct ssc 1400
garantie de participare: 14 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
CLOMIPRAMINUM draj 25mg
Cantitate AC min 5000 max 8000 draj.; Cant cct ssv .min 1500- max 4000 draj Valoare max est cct ssc 1352
garantie de participare: 13.52 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
GINCO BILOBA compr film 40mg
Los-Nr.: 4
Cantitate AC min 15000 max 24000 comp.; Cant cct ssv .min 5000- max 10000 comp. Valoare max est cct ssc 6530
garantie de participare: 65.30 lei
PAROXETINUM compr film 20mg
Los-Nr.: 8
Cantitate AC min 1500 max 6000 comp.; Cant cct ssv .min 500- max 2000 comp. Valoare max est cct ssc 1008
garantie de participare: 10.08 lei
VENLAFAXINUM - compr film 75mg
Los-Nr.: 14
Cantitate AC min 5000 max 18000 comp.; Cant cct ssv .min 1200- max 4800 comp. Valoare max est cct ssc 3849.60
garantie de participare: 38.50 lei
PIRACETANUM sol inj 200mg/ml - 5ml
Los-Nr.: 11
Cantitate AC min 5000 max 8000 fl.; Cant cct ssv .min 1200- max 4800 fl. Valoare max est cct ssc 14160
garantie de participare: 141.60 lei
TRAZODONUM 150 MG(TRITICO)
Los-Nr.: 19
Cantitate AC min 3600 max 7200 COMP.; Cant cct ssv .min 500- max 3000 COMP. Valoare max est cct ssc 3669
garantie de participare: 36.69 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
ESCITALOPRANUM 10mg
Cantitate AC min 6000 max 8000 comp.; Cant cct ssv .min 600- max 2400 comp. Valoare max est cct ssc 2352
garantie de participare: 23.52 lei
SERTRALINUM - sol orala - 20mg/ml - 5ml
Los-Nr.: 12
Cantitate AC min 20 max 60 fl.; Cant cct ssv .min 5- max 20 fl. Valoare max est cct ssc 1032.40
garantie de participare: 10.32 lei
SERTRALINUM compr film 50mg
Los-Nr.: 16
Cantitate AC min 4000 max 12000 COMPs.; Cant cct ssv .min 1000- max 4000 COMP. Valoare max est cct ssc 2616
garantie de participare: 26.16 lei
PIRACETANUM compr film 400mg
Los-Nr.: 9
Cantitate AC min 5000 max 30000 comp.; Cant cct ssv .min 1200- max 4800 comp. Valoare max est cct ssc 1430.40
garantie de participare: 14.00 lei
TIANEPTINUM - compr film 12,5mg
Los-Nr.: 13
Cantitate AC min 3600 max 8000 comp.; Cant cct ssv .min 1500- max 6000 comp. Valoare max est cct ssc 3618
garantie de participare: 36.18 lei
SERTRALINUM compr film 100mg
Los-Nr.: 15
Cantitate AC min 4000 max 12000 comp.; Cant cct ssv .min 1000- max 4000 comp. Valoare max est cct ssc 4324
garantie de participare: 43.24 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
MIRTAZAPINUM 30mg
Cantitate AC min 8000 max 10000 comp.; Cant cct ssv .min 2000- max 8000 comp. Valoare max est cct ssc 12352
garantie de participare: 123.52 lei
GINCO BILOBA sol orala 40mg/ml
Los-Nr.: 5
Cantitate AC min 300 max 500 fl.; Cant cct ssv .min 100- max 400 fl. Valoare max est cct ssc 8424
garantie de participare: 84.24 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
CLOMIPRAMINUM draj 10mg
Cantitate AC min 9000 max 18000 draj.; Cant cct ssv .min 2000- max 8000 draj Valoare max est cct ssc 1600
garantie de participare: 16 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
DULOXETINUM 60mg
Cantitate AC min 1200 max 9000 COMP.; Cant cct ssv .min 1000- max 5000 COMP. Valoare max est cct ssc 10075
garantie de participare: 10075 lei
MIDAZOLOAMUM 5MG/ML- 10ML
Los-Nr.: 20
Cantitate AC min 1000 max 7200 FL.; Cant cct ssv .min 300- max 1000 FL. Valoare max est cct ssc 22158
garantie de participare: 221.58 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
ZOPICLONUM COMPR 7.5mg
Cantitate AC min 15000 max 50000 comp; Cant cct ssv .min 2500 max 7500 comp. Valoare max est cct ssc 10575
garantie de participare: 105.75 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
DONEPEZIL 10mg.comp
Cantitate AC min 1500 max 4000 comp.; Cant cct ssv .min 500- max 2000 comp. Valoare max est cct ssc 2098
garantie de participare: 20.98 lei
LORAZEPAMUM 4mg/ml.Sol.Inject.
Los-Nr.: 21
Cantitate AC min 1000 max 4000 FIOLE.; Cant cct ssv .min 800- max3000 fiole Valoare max est cct ssc 13026
garantie de participare: 130.26 lei
PIRACETANUM compr film 800mg
Los-Nr.: 10
Cantitate AC min 1200 max 4800 comp.; Cant cct ssv .min 1200- max 2400 comp. Valoare max est cct ssc 712.80
garantie de participare: 7 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
GALANTAMINUM 8 mg.comp
Cantitate AC min 600 max 3000 comp.; Cant cct ssv .min 200- max 1000 comp. Valoare max est cct ssc 532.00
garantie de participare: 5.32 lei
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
MEMANTINUM 10mg
Cantitate AC min 500 max 3360 COMP.; Cant cct ssv .min 150- max 600 COMP. Valoare max est cct ssc 1060.80
garantie de participare: 10.61 lei