Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71246-2023
Polen-Grudziądz: Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
2023/S 025-071246
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA TERENACH ZEWNĘTRZNYCH W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH W M. GRUDZIĄDZ, GARDEJA, GRUPA, BRODNICA, CHEŁMNO, GRUBNO- SPRAWA NR 48/2022
Referenznummer der Bekanntmachung: 48/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości w kompleksach wojskowych w
m. Grudziądz, Gardeja, Grupa, Brodnica, Chełmno, Grubno:
zadanie nr 1: utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych w Grudziądzu i Gardei
zadanie nr 2: utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych w Grupie
zadanie nr 3: utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych w Brodnicy
zadanie nr 4: utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych w Chełmnie i Grubnie
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa w zakresie utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w Grudziądzu i Gardei
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Usługa w zakresie utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w Grudziądzu i Gardei. Zamawiający
wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, w okresie realizacji
zamówienia osób przeznaczonych do realizacji usługi utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w
zakresie obejmującym przedmiotowe postępowanie.
Zakres (Wielkość powierzchni do sprzątania w skali miesiąca w [m2]/Czas trwania umowy / ilość wykonania
zamówienia w okresie umowy)
1 Tereny utwardzone i gruntowe podlegające utrzymaniu czystości w okresie od kwietnia do października: 304
760,00/ 14 m-cy;
2 Tereny utwardzone i gruntowe podlegające utrzymaniu czystości w okresie od listopada do marca: 307
500,00/ 10 m-cy;
3 Tereny zieleni utrzymywane w czystości w okresie kwiecień – październik: 470 513,00/ 14 m-cy;
4 Tereny zieleni utrzymywane w czystości w okresie listopad – marzec: 470 513,00/ 10 m-cy;
5 Tereny zieleni – dosiewanie trawy: 4 705,00/ 2 razy;
6 Koszenie, grabienie i wywóz z terenu skoszonej trawy: 473 253,00/ 14 razy;
7 Przycinanie żywopłotów: 1 860,00/ 8 razy;
8 Pielęgnacja rabat kwiatowych: 6 172,00/ 12 m-cy;
9 Nasadzenie kwiatów sezonowych: 146,00/ 2 razy;
10 Pasy p.poż: 25 082,00/ 14 m-cy;
Usługa w zakresie utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w Grupie
Los-Nr.: 2
Usługa w zakresie utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w Grupie. Zamawiający wymaga
zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, w okresie realizacji zamówienia osób przeznaczonych do realizacji usługi utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w
Zakres (Wielkość powierzchni do sprzątania w skali miesiąca w [m2] /Czas trwania umowy / ilość wykonania
zamówienia w okresie umowy):
1 Tereny utwardzone i gruntowe podlegające utrzymaniu czystości w okresie od kwietnia do października: 126
701,00/ 14 m-cy;
2 Tereny utwardzone i gruntowe podlegające utrzymaniu czystości w okresie od listopada do marca: 126
701,00/ 10 m-cy;
3 Tereny zieleni utrzymywane w czystości w okresie kwiecień – październik: 352 421,00/ 14 m-cy;
4 Tereny zieleni utrzymywane w czystości w okresie listopad – marzec: 352 421,00/ 10 m-cy;
5 Tereny zieleni – dosiewanie trawy: 3 524,00/ 2 razy
6 Koszenie , grabienie i wywóz z terenu skoszonej trawy: 372 001,00/ 14 razy;
7 Koszenie na wezwanie użytkownika: 46 360,00/ 12 razy;
8 Przycinanie żywopłotów: 1 934,00/ 8 razy;
9 Pielęgnacja rabat kwiatowych: 142,00/ 12 m-cy;
10 Nasadzenie kwiatów sezonowych: 78,00/ 2 razy;
11 Pasy p.poż: 17 044,00/ 14 m-cy;
Usługa w zakresie utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w Brodnicy
Los-Nr.: 3
Usługa w zakresie utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w Brodnicy. Zamawiający wymaga
zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, w okresie realizacji
Zakres: (Wielkość powierzchni do sprzątania w skali miesiąca w [m2]/Czas trwania umowy / ilość wykonania
1 Tereny utwardzone i gruntowe podlegające utrzymaniu czystości w okresie od kwietnia do października: 64
352,00/ 14 m-cy;
2 Tereny utwardzone i gruntowe podlegające utrzymaniu czystości w okresie od listopada do marca: 64 352,00/
8,5 m-cy;
3 Tereny zieleni utrzymywane w czystości w okresie kwiecień – październik: 91 148,00/ 14 m-cy;
4 Tereny zieleni utrzymywane w czystości w okresie listopad – marzec: 91 148,00/ 8,5 m-cy;
5 Tereny zieleni – dosiewanie trawy: 911,80/ 2 razy;
6 Koszenie, grabienie i wywóz z terenu skoszonej trawy: 91 056,00/ 14 razy;
7 Koszenie trawy na wezwanie użytkownika: 170 282,00/ 12 razy;
8 Tereny zalesione i gruntowe podlegające utrzymaniu czystości na wezwanie użytkownika: 451 515,00/ 4 razy;
9 Przycinanie żywopłotów: 205,00/ 8 razy;
10 Pielęgnacja rabat kwiatowych: 10,00/ 12 m-cy;
11 Nasadzenie kwiatów sezonowych: 10,00/ 2 razy;
12 Pasy p.poż: 6 435,00/ 14 m-cy;
Usługa w zakresie utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w Chełmnie, Grubnie
Los-Nr.: 4
Usługa w zakresie utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w Chełmnie, Grubnie. Zamawiający
1 Tereny utwardzone i gruntowe podlegające utrzymaniu czystości w okresie od kwietnia do października: 104
438,00/ 14 m-cy
2 Tereny utwardzone i gruntowe podlegające utrzymaniu czystości w okresie od listopada do marca: 94 758,00/
9 m-cy
3 Tereny zieleni utrzymywane w czystości w okresie kwiecień – październik: 103 885,00/ 14 m-cy
4 Tereny zieleni utrzymywane w czystości w okresie listopad – marzec: 103 885,00/ 9 m-cy
5 Tereny zieleni – dosiewanie trawy: 1 038,00/ 2 razy
6 Koszenie, grabienie i wywóz z terenu skoszonej trawy: 54 107,00/ 14 razy
7 Koszenie, grabienie i wywóz z terenu skoszonej trawy na wezwanie użytkownika - do 3 razy w roku: 34
600,00/ 6 razy
8 Koszenie, grabienie i wywóz z terenu skoszonej trawy na wezwanie użytkownika - do 2 razy w roku: 45
800,00/ 4 razy
9 Przycinanie żywopłotów: 943,00/ 8 razy
10 Pielęgnacja rabat kwiatowych: 30,00/ 12 m-cy
11 Nasadzenie kwiatów sezonowych: 30,00/ 2 razy
12 Pasy p.poż: 3 900,00/ 14 m-cy