Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: Vlaamse Maatschappij voor Sociaal Wonen-CBO2023-2-F01_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Via de oproep CBO willen we ondernemers aanstellen die instaan voor het ontwerp en de bouw van sociale woningen op gronden die ze aan de sociale huisvestingsmaatschappij/woonmaatschappij zullen verkopen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45000000 Bouwwerkzaamheden
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De publicatie van de opdrachtdocumenten bevat een overzicht van de gemeenten waarvoor u een aanvraag tot deelname kan indienen.