Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ontwerp, Realisatie en Onderhoud Warmte- en Koudenet Groenpoort
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Gemeente Veenendaal ontwikkelt momenteel de derde deelwijk in Veenendaal-oost: Groenpoort. Een belangrijk uitgangspunt is dat de woningen warmte- en koude aangeboden krijgen vanuit een collectief systeem. Er is daarom een nieuwe energiecentrale ontworpen voor deze wijk. Deze energiecentrale wekt centraal warmte- en koude op met op hoofdlijnen een wko, warmtepompen, elektrische ketels en een warm water buffer. Middels het distributienet (vierpijpsdistributiesysteem; warm a+r en koud a+r) wat met deze aanbesteding in de markt wordt gezet, wordt de warmte en koude naar de woningen gedistribueerd.
Deze aanbesteding is het vervolg op de in december 2022 ingetrokken aanbesteding met kenmerk TN 356715 die gepubliceerd is op 7 april 2022.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
45251250 Bau von Fernheizzentralen
45259300 Reparatur und Wartung von Heizanlagen
45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De opdracht omvat het uitwerken tot UO-ontwerp & werkvoorbereiding, realisatie Warmte en Koudenet, realisatie woningaansluitingen, onderhoud en alle communicatie rondom dit traject.