Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Извършване на СМ Работи през 2023 год .по обекти собственост на ДП „Кабиюк“, вкл. Сгради, постройки /къщи за живеене/, общежитие и др.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45400000 Baufertigstellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Извършване на СМ Работи през годината по обекти собственост на ДП „Кабиюк“, вкл. Сгради, постройки/къщи за живеене/, общежитие и др. Всички изпълнени СМР трябва да са съобразени с техническите и законови разпоредби, с техническите и технологичните правила и нормативи, действащи в Република България.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 550 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45000000 Bauarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Извършване на СМ Работи през годината по обекти собственост на ДП „Кабиюк“, вкл. Сгради, постройки/ къщи за живеене / и др. Всички изпълнени СМР трябва да са съобразени с техническите и законови разпоредби, с техническите и технологичните правила и нормативи, действащи в Република България.
Извършване на СМ Работи през 2023 год. по обекти собственост на ДП „Кабиюк“, вкл. селскостопанки постройки и др.
Извършване на СМ Работи през 2023 год. по обекти собственост на ДП „Кабиюк“, вкл. селскостопанки постройки и др. разпределени на територията на ДП "Кабиюк".
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45400000 Baufertigstellung
Извършване на СМ Работи през 2023 год. по обекти собственост на ДП „Кабиюк“, вкл. селскостопанки постройки, като Овчарници, краварници, конюшни и др. нуждаещи се от допълнително строителни работи. Всички изпълнени СМР трябва да са съобразени с техническите и законови разпоредби, с техническите и технологичните правила и нормативи, действащи в Република България.
Извършване на СМ Работи през 2023 год. по обекти собственост на ДП „Кабиюк“, вкл. сгради с помещения за гледачи на овце, крави, коне и др. вид животни
Извършване на СМ Работи през 2023 год. по обекти собственост на ДП „Кабиюк“, вкл. сгради с помещения за гледачи на овце, коне, крави и др.. Всички изпълнени СМР трябва да са съобразени с техническите и законови разпоредби, с техническите и технологичните правила и нормативи, действащи в Република България.
Извършване на СМ Работи през 2023 год. на обекти собственост на ДП „Кабиюк“, вкл. Складове за съхранение на зърно, сеновали и др.
Извършване на СМ Работи през 2023 год. по обекти собственост на ДП „Кабиюк“, вкл. Складове за съхранение на зърно, сеновали и др. Всички изпълнени СМР трябва да са съобразени с техническите и законови разпоредби, с техническите и технологичните правила и нормативи, действащи в Република България.