Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 4193079-2
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39512500 Kopfkissenbezüge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Autoritatea contractanta organizatoare Baza de Aprovizionare, Gospodarire si Reparatii în calitate de unitate de achizitii centralizata, va incheia acordul-cadru pentru furnizare FETE DE PERNA pe o perioada de 48 luni, cu un singur operator economic, iar atribuirea contractelor subsecvente se va face /derula de catre unitatile penitenciare beneficiare.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
CANTITATE ACORD-CADRU: MINIM 137.550 BUC - MAXIM 403.698 BUC FETE DE PERNA;
Din care:
-ALBE: MIN. 135.932 BUC ; MAX. 399.994 BUC ;
-ALBASTRE: MIN. 1.060 BUC ; MAX. 2.380 BUC ;
-VERZI: MIN. 558 BUC ; MAX 1.324 BUC ;
CANTITATE CONTRACT SUBSECVENT: MINIM 8.597 BUC -MAXIM 25.231 BUC;
- ALBE: CANT. MIN. 8.496 BUC; CANT. MAX. 25.000 BUC:
-ALBASTRE: CANT. MIN. 66 BUC; CANT. MAX. 149 BUC:
-VERZI: CANT. MIN. 35 BUC; CANT. MAX. 83 BUC:
Frecventa:
Contractele subsecvente vor fi incheiate de catre unitatile penitenciare beneficiare, de regulă trimestrial, in functie de necesități si fonduri aprobate. Livrarea se va realiza la sediul unitatii beneficiare.