Auftragsvergabe ohne vorherige Bekanntmachung eines Aufrufs zum Wettbewerb im Amtsblatt der Europäischen Union (für die unten aufgeführten Fälle)
Het beoogd resultaat is: het borgen van het functioneren en presteren van het droge areaal van Rijkswaterstaat Zee en Delta.
De contractscope omvat het uitvoeren van de volgende werkzaamheden:
2. risico’s ten aanzien van functioneren en presteren van het areaal monitoren en beheersen;
5. eventueel opgedragen upgradewerkzaamheden uitvoeren.
Beschrijving van wijzigingen(en):
31130423.0043 Februari 2022 – VM
VTW-176: Verlichting Fietstunnel N57
VTW-186: Verwijderen Bermkasten N59
31130423.0045 Maart 2022 – FH
VTW-188: Onderzoek uitspoeling KW Ankerv
VTW 191: Paaltje Fietstunnel Brouwersdam
Looptijd: 10-02-2022 t/m 30-11-2022