Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
VN Olomouc - nákup zdravotnických lůžek
II.1.2)Hlavní kód CPV33192130 Lůžka s motorovým pohonem
II.1.4)Stručný popis:
Jde o nákup zdravotnických lůžek s motorovým pohonem s matrací v celkovém počtu 196 ks a nočních stolků v celkovém množství 191 ks.