Lietuva-Vilnius: Remonto, priežiūros ir kitos paslaugos, susijusios su geležinkeliais ir kitais įrenginiais
2023/S 025-071284
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
22148 Lokomotyvų saugos sistemų techninės priežiūros ir remonto paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas50220000 Remonto, priežiūros ir kitos paslaugos, susijusios su geležinkeliais ir kitais įrenginiais
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamos Siemens ER20CF, TEM TMH, TEM LTH, ČME3M, ČME3Me, 2M62M, 2M62UM, 2M62US, TEM2, ČME3 serijų lokomotyvų saugos sistemų techninės priežiūros paslaugos aptarnavimo metu, taip pat, esant poreikiui, šių lokomotyvų saugos sistemų defektavimo ir remonto bei traukos riedmens saugos sistemos KLUB-U elektroninio žemėlapio sudarymo, instaliavimo paslaugos.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 2 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31711000 Elektroniniai reikmenys
32344230 Radijo stotys
32352000 Antenos ir reflektoriai
32352100 Radijo ir radarų įrenginių dalys
44321000 Kabeliai
50333000 Radijo ryšių įrangos priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: