II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
REACTIVI SI CONSUMABILE DE LABORATOR DE IMUNOLOGIE - compatibil cu analizoarele de imunologie FREND si ATELLICA 1300/1600
Referenznummer der Bekanntmachung: PAAP1058572
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 7 628 699.28 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Digoxin - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 45
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
CKMB Calibrator - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 71
Control AntiCCP IgG - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 122
Humidity Packs - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 147
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Control CHIV - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 104
Rubella IgG - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 49
Cupite pentru calibratori, controale, pacienti - compatibile cu analizorul Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 145
VITAMINA D - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie FREND
Los-Nr.: 4
Multi-Diluent 11 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 97
IgE Total Diluent - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 100
Control aHCV - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 103
PSA - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 31
Calibrator E (Cortisol, Progesterone) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 74
Solutie auxiliara de spalare a acului 3 (APW3) - compatibila cu analizorul Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 141
PBNP (NT-proBNP) - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 54
CKMB - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 22
Homocysteine- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 55
BNP (Brain natriuuretic peptide) - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie FREND
Los-Nr.: 3
HAV IgM Ab (aHAVM) - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 14
Toxoplasma G IgG - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 50
CA 15-3 Calibrator - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 63
Calibrator D (AFP, CEA) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 69
Liquichek Cardiac Markers Plus Control L1 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 117
Testosterone II - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 12
Alpha-Fetoprotein - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 26
fPSA Calibrator - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 64
ATPO Diluent- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 84
Estradiol Diluent- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 87
SARS-CoV-2 Total (COV2T) - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 19
T3 - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 37
H2n (HER2) - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 57
Calibrator O (aTPO) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 75
CEA - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 27
Digitoxin - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 44
BR 27-29- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 56
Calibrator B (ThCG, Dig, FSH, LH, PRL, ThCG) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 67
BNP Calibrator - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 70
Control Procalcitonina - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 107
Liquichek Immunoassay Plus Control L1 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 108
Liquichek Immunoassay Plus Control L3 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 110
Insulina - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 41
Syphillis - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 46
HA (acid hialuronic) - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 59
CA 125II Calibrator - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 62
PTH - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 24
CA 125II - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 28
CA 15-3- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 29
Insulin Calibrator - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 77
T4 - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 38
H2n Calibrator- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 83
FSH - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 8
TPO Ab - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 34
Cyclosporine A - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 43
Calibrator Z (Digitoxin) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 78
Cortisol - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 40
TRIPLA CARDIAC (mioglobina, troponina, CK-MB) - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie FREND
Los-Nr.: 2
Prolactin - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 11
LBP Assay- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 53
Calibrator A (FT3, T3, T4, T-Up, FT4) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 66
ELF Calibrator- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 81
CKMB Diluent - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 86
Calibrator C (VB12, Ferritin) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 68
HBsII Ag - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 16
HCV Ab (aHCV) - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 17
CMV IgG- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 47
Rubella IgM - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 48
Interleukin-6 (IL6) - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 52
CsA Calibrator - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 79
Liquichek Homocysteine Control L1 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 131
Multi-Diluent 15- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 99
Liquichek Specialty Immunossay Control L1
Los-Nr.: 114
Vitamin D - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 25
Solutie de curatare (Cleaner) - compatibila cu analizorul Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 136
VB12 Diluent- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 90
Solutie de spalare (Wash) - compatibila cu analizorul Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 135
Control CMV IgG - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 128
Troponin I High Sensitivity - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 21
Myoglobin - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 23
Control aHBs2 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 102
Toxoplasma M IgM - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 51
Multi-Diluent 1 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 93
Multi-Diluent 3 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 95
Liquichek Tumor Marker Control L3 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 113
Multi-Diluent 10- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 96
Liquichek Tumor Marker Control L1 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 111
Multi-Diluent 2 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 94
Control Rubella IgG - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 124
PIIINP- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 60
Liquichek Homocysteine Control L3 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 133
CHIV- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 18
BNP - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 20
Free PSA - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 32
anti-CCP IgG- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 42
Control HAV IgM - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 101
Folat Diluent- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 88
HCG Total Diluent - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 89
Folate- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 6
FT3 - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 35
Vitamina D Diluent- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 91
Reactiv auxiliar T3/T4/VB12 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 138
PROCALCITONINA - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie FREND
Los-Nr.: 1
Liquichek Tumor Marker Control L2 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 112
HCY Calibrator- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 82
Total hCG - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 13
TSH 3 - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 39
TIMP-1- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 61
Calibrator Q (PSA) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 76
CA 19-9 Diluent - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 85
IgE Total - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 5
Liquichek Cardiac Markers Plus Control L2 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 118
Control ELF - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 129
Control H2n - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 130
Liquichek Homocysteine Control L2 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 132
Reactiv auxiliar de pretratare pentru BR - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 144
Cuve de reactie - compatibile cu analizorul Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 146
CA 19-9- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 30
FT4 - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 36
Calibrator U (Myoglobin) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 73
Anti-HBs2 (aHBs2) - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 15
Liquichek Specialty Immunossay Control L2
Los-Nr.: 115
BR Calibrator- compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 80
Solutie auxiliara de spalare a acelor (PW3) - compatibila cu analizorul Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 140
Reactiv auxiliar DTT / Rel (Agent de eliberare a Folatului) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 142
Reactiv auxiliar CsA - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 143
CEA Diluent - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 92
Control Toxoplasma IgG - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 126
Control COV2 Total - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 105
Liquichek Specialty Immunossay Control L3
Los-Nr.: 116
Liquichek Immunoassay Plus Control L2 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 109
Control Sifilis - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 127
Multi-Diluent 13 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 98
Control Toxoplasma IgM - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 125
Progesterone - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 10
B.R.A.H.M.S PCT - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 33
Liquichek Cardiac Markers Plus Control L3 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 119
DHEAS- reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 58
Control LPB - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 121
Acid / Baza - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 134
Solutie auxiliara de spalare a acului 1 (APW1) - compatibila cu analizorul Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 139
Reactiv auxiliar DTT / Rel (Agent de eliberare a Vitaminei B12) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 137
LH - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 9
Control AgHBs - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 106
Calibrator 80 (total IgE) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 65
Control IL6 - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 120
Control Rubella IgM - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 123
Calibrator 30 (Enhanced Estradiol) - compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 72
Varfuri pentru pipetarea probelor - compatibile cu analizorul Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 148
Vitamin B12 - reactiv compatibil cu analizorul de imunologie Atellica IM 1300/1600
Los-Nr.: 7