Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71301-2023
Bulgarien-Stara Zagora: Möbel
2023/S 025-071301
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка и монтаж на мебели за нуждите на община Стара Загора“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39100000 Möbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Доставка и монтаж на мебели за нуждите на община Стара Загора“. Видът, характеристиките и количеството са подробно описани в Техническата спецификация. Доставките следва да включват всички допълнителни и помощни елементи и приспособления, необходими за правилното им функциониране.
Представените спецификации отразяват минималните изисквания, базиращи се на проектната функция на съответния продукт, необходимите характеристики и неговото предназначение. Характеристики, показващи отклонения от точните цифри или стойности, представени в Спецификацията на продукта (освен, ако надхвърлят посочените изисквания), дължащи се на особености в оригиналната конструкция на фактическия, предложен в офертата продукт, се считат за приемливи дотолкова, доколкото отговарят на условията представени в Техническата спецификация.
Всички мебели следва да са с механизми, осигуряващи плавно затваряне.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 28 207.81 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на поръчката включва доставка на офис столове, посетителски столове, бюра, гардероби, стелажи и др. Видът, характеристиките и количеството са подробно описани в Техническата спецификация. Представените изображения в Техническата спецификация са илюстративни! Доставките следва да включват всички допълнителни и помощни елементи и приспособления, необходими за правилното им функциониране.
Представените спецификации отразяват минималните изисквания, базиращи се на проектната функция на съответния продукт, необходимите характеристики и неговото предназначение. Характеристики, показващи отклонения от точните цифри или стойности, представени в Спецификацията на продукта (освен, ако надхвърлят посочените изисквания), дължащи се на особености в оригиналната конструкция на фактическия, предложен в офертата продукт, се считат за приемливи дотолкова, доколкото отговарят на условията представени в Техническата спецификация. В офертата може да бъде включена съответната документация (например брошури, листове с технически данни и др. без посочени цени), позволяваща извършване на оценка на съответствието с изискванията по отношение на предлаганите параметри, качеството, съвместимостта и взаимната свързаност на предлагания продукт.
***Навсякъде в документацията, техническата спецификация и образците, където се съдържа посочване на конкретен модел, източник, процес, търговска марка, патент, тип, произход или производство, което би довело до облагодетелстване или елиминирането на определени лица или стоки, да се разбира с добавката «или еквивалентно»