Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Unutarnje opremanje Gradske knjižnice i čitaonice Vinkovci
Referenznummer der Bekanntmachung: EVV-7/22-1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave je unutarnje opremanje zgrade Gradske knjižnice i čitaonice Vinkovci, sukladno troškovnicima koji su sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Predmet nabave obuhvaća dobavu, isporuku i montažu opreme (namještaj, RFID sustav, informatička i ostala oprema) do potpune funkcionalnosti.