Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71322-2023
Tschechien-Prag: Analysen
2023/S 025-071322
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Služby Business analýz 2023 - 2026
Referenznummer der Bekanntmachung: 01GR-001717
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71620000 Analysen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se třemi účastníky, je poskytování odborných externích poradenských služeb (čerpání služeb Business Analytik - Datový analytik a Business Analytik - Digitalizační Architekt). Na základě rámcové dohody bude pak zadavatel zadávat vybraným dodavatelům jednotlivé dílčí zakázky na poskytnutí služeb dle aktuálních potřeb zadavatele.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 10 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: