Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ACORD CADRU CONSUMABILE PENRU DIALIZA RENALA SI SOLUTII DE DIALIZA
Referenznummer der Bekanntmachung: 2019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
ACORD CADRU FURNIZARE CONSUMABILE PENTRU DIALIZA RENALA SI SOLUTII DE DIALIZA conform fisei de date si a caietului de sarcini
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare, in conformitate cu prevederile art.160-161 din legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare.
Nr. zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor -18 zile
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare cu 10 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
DEZINFECTANTI COMPATIBILI CU APARAT DIALOG +
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
conform caiet de sarcini
val min ctr subs 1110
val max contr subs 6660
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
val min ctr subs 230
val max contr subs 1380
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
val min ctr subs 3150
val max contr subs 18900
DEZINFECTANTE PENTRU SUPRAFETE SI TEGUMENTE
Los-Nr.: 14
val min ctr subs 315
val max contr subs 1890
DEZINFECTANTI COMPATIBILI CU APARAT FRESENIUS 4008S
Los-Nr.: 7
val min ctr subs 1070
val max contr subs 6420
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
val min ctr subs 959
val max contr subs 5754
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
val min ctr subs 5600
val max contr subs 33600
SET CATETER DE LUNGA DURATA
Los-Nr.: 5
val min ctr subs 6280
val max contr subs 37680
LINII SANGE TERAPIE 2 ACE
Los-Nr.: 11
val min ctr subs 7000
val max contr subs 42000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
val min ctr subs 4950
val max contr subs 29700
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
val min ctr subs 3750
val max contr subs 22500
CAPACE DEZIFECTANT PENTRU DIALIZA PERITONEALA
Los-Nr.: 13
val min ctr subs 350
val max contr subs 2100
ADAPTOR PENTRU RECIRCULARE
Los-Nr.: 4
val min ctr subs 210
val max contr subs 1260
DIALIZOARE DIFERITE DIMENSIUNI
Los-Nr.: 1
val min ctr subs 50.000
val max contr subs 300.000
PUNGI DE SOLUTIE CONVENTIONALA PENTRU DIALIZA PERITONEALA CONC DE GLUCOZA
Los-Nr.: 15
val min ctr subs 3332
val max contr subs 19992
SOLUTII CONCENTRATE CU BICARBONAT
Los-Nr.: 9
val min ctr subs 23000
val max contr subs 138000
FISTULINE ARTERIALE, VENOASE, UNIPUNCTIE DIVERSE DIMENSIUNI
Los-Nr.: 2
val min ctr subs 2651
val max contr subs 15905