Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71339-2023
Griechenland-Moschato: Software-Entwicklung
2023/S 025-071339
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΕΡΓΟ:«ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΤΟΥ Π. Σ ‘‘ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ & ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑΤΩΝ’’ (ΨΥΔΗΠΕΕΚ) ΤΟΥ ΥΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ»
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72262000 Software-Entwicklung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Υπηρεσίες για τρία (3) έτη, με δικαίωμα προαίρεσης, του έργου: «Βελτιώσεις, Αναβαθμίσεις Λογισμικού του Πληροφοριακού Συστήματος ''Ψηφιακές Υπηρεσίες Δημόσιας Περιουσίας και Εθνικών Κληροδοτημάτων (ΨΥΔΗΠΕΕΚ)'', για τις ανάγκες του Υπ.Οικονομικών»
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 300 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: