Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Parafínová zalévací linka pro patologii včetně pozáručního servisu
Spisové číslo: VZ2023004
II.1.2)Hlavní kód CPV38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
II.1.4)Stručný popis:
Účelem veřejné zakázky je vybrat dodavatele a sjednat smlouvy na dodávku parafínové zalévací linky včetně pozáručního servisu.
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Referenznummer der Bekanntmachung: VZ2023004
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
II.1.4)Kurze Beschreibung: