W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Dostawy - 713465-2022
Submission deadline has been amended by:  57122-2023
Polska-Kielce: Komputer biurkowy
2022/S 246-713465
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ADP.2301.105.2022
Numer referencyjny: ADP.2301.105.2022
II.1.2)Główny kod CPV
30213300 Komputer biurkowy
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest
Część 1 Zakup zestawów komputerowych dla Administracji UJK
Część 2 Zakup laptopa dla Biblioteki Uniwersyteckiej
Część 3 Zakup programowania - System bazodanowy (SBD) licencjonowany
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
30213100 Komputery przenośne
Część nr: 3
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne