II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dębno w 2023 r. - L. Bogusław, L. Kostrzyn (pakiet 4), L. Namyślin, L. Kłosów (pakiet 7)”
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.2.3.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystycznego zagospodarowania lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dębno, w roku 2023. Planowana data realizacji umowy: od momentu podpisania umowy do 31.12.2023 r.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 8 081 101.27 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet IV Leśnictwo Bogusław Kostrzyn
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystycznego zagospodarowania lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dębno, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 70 % wartości niniejszego zamówienia
Pakiet VII Leśnictwo Namyślin Kłosów
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung