II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Valsts policijas apkalpojamā teritorijā (uz diviem gadiem)”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 450 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Rīgas valstspilsētas pašvaldībā
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Jūrmalas valstspilsētas pašvaldībā
Los-Nr.: 2
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Aizkraukles novadā
Los-Nr.: 3
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Alūksnes novadā
Los-Nr.: 4
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Ādažu novadā
Los-Nr.: 5
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Balvu novadā
Los-Nr.: 6
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Bauskas novadā
Los-Nr.: 7
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Cēsu novadā
Los-Nr.: 8
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Daugavpils valstspilsētā un Augšdaugavas novadā
Los-Nr.: 9
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Dobeles novadā
Los-Nr.: 10
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Gulbenes novadā
Los-Nr.: 11
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Jelgavas valstpilsētā un Jelgavas novadā
Los-Nr.: 12
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Jēkabpils valstpilsētā un Jēkabpils novadā
Los-Nr.: 13
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Krāslavas novadā
Los-Nr.: 14
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Kuldīgas novadā
Los-Nr.: 15
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Ķekavas novadā
Los-Nr.: 16
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Liepājas valstpilsētā un Dienvidkurzemes novadā novadā
Los-Nr.: 17
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Liepājas valstpilsētā un Dienvidkurzemes novadā
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Limbažu novadā
Los-Nr.: 18
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Līvānu novadā
Los-Nr.: 19
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Ludzas novadā
Los-Nr.: 20
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Madonas novadā
Los-Nr.: 21
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Mārupes novadā
Los-Nr.: 22
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Ogres valstpilsētā un Ogres novadā
Los-Nr.: 23
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Olaines novadā
Los-Nr.: 24
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Preiļu novadā
Los-Nr.: 25
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Rēzeknes valstpilsētā un Rēzeknes novadā
Los-Nr.: 26
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Ropažu novadā
Los-Nr.: 27
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Salaspils novadā
Los-Nr.: 28
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Saldus novadā
Los-Nr.: 29
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Saulkrastu novadā
Los-Nr.: 30
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Siguldas novadā
Los-Nr.: 31
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Smiltenes novadā
Los-Nr.: 32
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Talsu novadā
Los-Nr.: 33
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Tukuma novadā
Los-Nr.: 34
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Valkas novadā
Los-Nr.: 35
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Valmieras valstpilsētā un Valmieras novadā
Los-Nr.: 36
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Ventspils valstpilsētā un Ventspils novadā
Los-Nr.: 37
Vardarbīgā nāvē mirušu cilvēku ķermeņu (ķermeņu daļu) transportēšanas pakalpojumu veikšana Varakļānu novadā
Los-Nr.: 38