Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zajištění licencí programového vybavení VMware pro provoz serverové báze informační infrastruktury datových center MHMP
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72268000 Bereitstellung von Software
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění je dodávka softwarových licencí programového vybavení VMware pro provoz serverové báze informační infrastruktury datových center MHMP.