Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Het ontwerpen, bouwen en definitief herbestemmen van flexibele wooninfrastructuur.
Referentienummer: Vlaamse Maatschappij voor Sociaal Wonen-flexibele wooninfrastructuur-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45211350 Bouwen van multifunctionele gebouwen
II.1.4)Korte beschrijving:
De aanbestedende overheid plaatst een opdracht voor het ontwerpen, bouwen en definitief herbestemmen van flexibele wooninfrastructuur. De aanbestedende overheid hecht hierbij veel belang aan een duurzame, circulaire en flexibele oplossing. Aangezien de wooninfrastructuur meerdere bestemmingen zal hebben, moet de wooninfrastructuur zowel naar samenstelling als inrichting flexibel vormgegeven worden.
Nadien wenst de aanbestedende overheid de wooninfrastructuur een tweede leven met definitief karakter te geven op een andere locatie. Voor deze definitieve herbestemming, zoals bv. studentenhuisvesting, zal de wooninfrastructuur (gedeeltelijk) omgebouwd moeten worden om te voldoen aan de woonnormen die gelden voor deze herbestemming. De opdrachtnemer moet de wooninfrastructuur bijgevolg kunnen verplaatsen en modelleren om te voldoen aan de eisen van de definitieve herbestemming.
De wooninfrastructuur zal gedurende haar volledige levensduur moeten voldoen aan verscheidene woonnormen.
Het voorwerp van de opdracht betreft het voorzien van noodinfrastructuur, waardoor snelle uitvoeringstermijnen onontbeerlijk zijn voor een goed verloop van de opdracht.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 30 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De aanbestedende overheid zal de wooninfrastructuur in een eerste leven laten plaatsen voor het nooddorp in de Eikstraat te Gent. In de wooninfrastructuur worden bijgevolg initieel Oekraïense ontheemden tijdelijk gehuisvest conform Richtlijn 2001/55/EG juncto Uitvoeringsbesluit (EU) 2022/382 van de Raad van 4 maart 2022.