Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71375-2023
die Niederlande-Leiden: Einweghandschuhe
2023/S 025-071375
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Niet-steriele Onderzoekshandschoenen
Referenznummer der Bekanntmachung: M-EU-22-05
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
18424300 Einweghandschuhe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dit betreft de Europese niet-openbare aanbesteding van het LUMC voor het sluiten van een Overeenkomst met twee Opdrachtnemers voor Niet-steriele Onderzoekshandschoenen van het materiaal nitril.
De aanbesteding geschiedt volgens de niet-openbare procedure (de niet-openbare procedure is een aanbestedingsprocedure waarbij een onderscheid wordt gemaakt tussen een Selectie- en een Gunningsfase) conform de Europese richtlijn voor overheidsopdrachten 2014/25/EU.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Levering van niet-steriele onderzoekshandschoenen van het materiaal nitril.
Voor een uitgebreide omschrijving van de opdracht en het gevraagde assortiment kunt u de aanbestedingsdocumenten raadplegen.