Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71376-2023
Tschechien-Prag: IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
2023/S 025-071376
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcové dodávky licencí SAP a poskytování souvisejících služeb
Referenznummer der Bekanntmachung: 0227008724
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem Veřejné zakázky je poskytnutí služby „SAP Deliver Support“ na již zakoupené SAP licence tzn. poskytování a zabezpečení podpory (maintenance) softwarových produktů SAP a pořízení nových SAP licencí a poskytnutí SAP Deliver Support k nově zakoupeným licencím, a to na základě rámcové smlouvy dle požadavků Zadavatele po dobu 60 měsíců od účinnosti smlouvy (dále také společně také jako „Plnění“).
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: