Обявление за възложена поръчка – комунални услуги
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Изпълнение на комплексни дейности по въвеждане на САУП в п/ст „Джумая“ 110/20 kV“
Референтен номер: ЕСОИ/2022/96
II.1.2)Основен CPV код45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации
II.1.4)Кратко описание:
Строителство, включващо изпълнението на комплексни дейности по въвеждане на САУП в подстанция „Джумая“ 110/20 kV“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Строителство, включващо изпълнението на комплексни дейности по въвеждане на
САУП в подстанция „Джумая“ 110/20 kV”.