Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 9524980/2022/AP-1-55
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
În cadrul procedurii va fi achiziționați Dezinfectanți în scopul eliminării infecțiilor nosocomiale în spital.
Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informaticilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dezinfectant rapid de nivel înalt pentru suprafețe
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Acord Cadru: Cant. min. est., Cant. max. est., Val. min. est., Val max. est. - conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori;
Contract Subsecvent: Cant. min. est., Cant. max. est., Val. min. est., Val max. est. - conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori;
Cant. max. a celui mai mare Contract Subsecvent, Val. max. a celui mai mare Contract Subsecvent - conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori.
Dezinfectanți pentru mașina de procesat endoscoape Olympus
Los-Nr.: 1
Dezinfectant de nivel înalt pentru dezinfecția suprafețelor pe cale aeriană prin pulverizare electrică cu aparatul Nocospray
Los-Nr.: 3