Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
«ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΟΥ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΟΜΙΚΟΥ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΟΡΤΥΝΑΣ»
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV44114100 Έτοιμο σκυρόδεμα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Με την παρούσα μελέτη ο Δήμος Γόρτυνας θα προβεί στην προμήθεια έτοιμου σκυροδέματος κατηγορίας C16/20 και σιδηρού οπλισμού (δομικό πλέγμα) Β500C - Τ131 για τις τσιμεντοστρώσεις οδοποιίας του Δήμου Γόρτυνας . Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.4412/2017, όπως έχει τροποποιηθεί και ισχύει σήμερα.
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV44313000 Μεταλλικά πλέγματα
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: