Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставката на медицински изделия за УМБАЛ „Александровска” ЕАД"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет на обществената поръчката е доставката на медицински изделия, необходими за осигуряване на дейността в лечебното заведение при повишаване заболеваемостта от ковид инфекции – спринцовки, игли, абокати, инфузионни системи, превръзки и други медицински изделия, по вид и количества, подробно описани в техническата спецификация. Медицинските изделия, включени в настоящата процедура са разделени в 8 обособени позиции, всяка от които съдържа номенклатури, подробно описани по вид, технически изисквания, прогнозни количества и прогнозна стойност в Техническата спецификация. При подаване на офертата на основание § 47 от Преходни и Заключителни разпоредби към Постановление № 167 от 22 април 2021 г. за изменение и допълнение на Правилника за прилагане на закона за обществените поръчки („ППЗОП“), приет с постановление № 73 на министерския съвет от 2016 г. участниците могат да подадат оферта за една, повече или всички номенклатури, включени в обособените позиции от № 1 до № 6 вкл.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Обособена позиция №5- Консумативи за ЕКГ- отворена
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предмет на обществената поръчката е доставката на медицински изделия, необходими за осигуряване на дейността в лечебното заведение при повишаване заболеваемостта от ковид инфекции – спринцовки, игли, абокати, инфузионни системи, превръзки и други медицински изделия, по вид и количества, подробно описани в техническата спецификация. Медицинските изделия, включени в настоящата процедура са разделени в 8 обособени позиции, всяка от които съдържа номенклатури, подробно описани по вид, технически изисквания, прогнозни количества и прогнозна стойност в Техническата спецификация. При подаване на офертата на основание § 47 от Преходни и Заключителни разпоредби към Постановление № 167 от 22 април 2021 г. за изменение и допълнение на Правилника за прилагане на закона за обществените поръчки („ППЗОП“), приет с постановление № 73 на министерския съвет от 2016 г. участниците могат да подадат оферта за една, повече или всички номенклатури, включени в обособените позиции от № 1 до № 6 включително.
За обособена позиция № 7 и обособена позиция № 8 се представя оферта за всички номенклатури от обособената позиция.
Обособена позиция №6- Други медицински изделия- отворена
Los-Nr.: 6