Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 4367400/2020/15.1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil18143000 Schutzkleidung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Prin achizitionarea echipamentelor de protectie , autoritatea contractanta doreste sa raspunda necesitatilor identificate in
cadrul spitalului. Echipamentelor de protectie ce se vor achizitiona, vor contribui la sustinerea actului medical din spitalul nostru.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
HALAT DE PROTECTIE IMPERMEABILA
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18143000 Schutzkleidung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Frecventa CS: trimestrial sau ori de cate ori este cazul.
AC: cant est min= 2500 buc ; cant est max= 60.000 buc; Val est min= 52.500,00 ; Val est max=1.260.000,00 ;
CS: cant est min= 2500 buc ; cant est max= 7.500 buc; Val est min= 52.500,00 ; Val est max=157.500,00 ;
Cantitatea celui mai mare contract subsecvent= cant max a CS ;
MASCA FFP3 CU SUPAPA/VALVA
Los-Nr.: 6
AC: cant est min= 1000 buc ; cant est max= 24.000 buc; Val est min= 40.000,00 ; Val est max=960.000,00 ;
CS: cant est min= 1000 buc ; cant est max= 3.000 buc; Val est min= 40.000,00 ; Val est max=120.000,00 ;
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
AC: cant est min= 30.000 buc ; cant est max= 720.000 buc; Val est min= 15.000,00 ; Val est max=360.000,00 ;
CS: cant est min= 30.000 buc ; cant est max= 90.000 buc; Val est min= 15.000,00 ; Val est max=45.000,00 ;
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
AC: cant est min= 6.000 buc ; cant est max= 144.000 buc; Val est min= 3.000,00 ; Val est max=72.000,00 ;
CS: cant est min= 6.000 buc ; cant est max= 18.000 buc; Val est min= 3.000,00 ; Val est max=9.000,00 ;
COMBINEZON (COMPLEU PROTECTIE BIOLOGICA)
Los-Nr.: 10
AC: cant est min= 2.000 buc ; cant est max= 48.000 buc; Val est min= 80.000,00 ; Val est max=1.920.000,00 ;
CS: cant est min= 2.000 buc ; cant est max= 6.000 buc; Val est min= 80.000,00 ; Val est max=240.000,00 ;
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
AC: cant est min= 1500 buc ; cant est max= 36.000 buc; Val est min= 7.500,00 ; Val est max=180.000,00 ;
CS: cant est min= 1500 buc ; cant est max= 4.500 buc; Val est min= 7.500,00 ; Val est max=22.500,00 ;
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
AC: cant est min= 10.000 buc ; cant est max= 240.000 buc; Val est min= 6.200,00 ; Val est max=148.800,00 ;
CS: cant est min= 10.000 buc ; cant est max= 30.000 buc; Val est min= 6.200,00 ; Val est max=18.600,00 ;
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
AC: cant est min= 1000 buc ; cant est max= 24.000 buc; Val est min= 15.000,00 ; Val est max=360.000,00 ;
CS: cant est min= 1000 buc ; cant est max= 3.000 buc; Val est min= 15.000,00 ; Val est max=45.000,00 ;
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
AC: cant est min= 100 buc ; cant est max= 2.400 buc; Val est min= 2.200,00 ; Val est max=52.800,00 ;
CS: cant est min= 100 buc ; cant est max= 300 buc; Val est min= 2.200,00 ; Val est max=6.600,00 ;
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
AC: cant est min= 6.000 buc ; cant est max= 144.000 buc; Val est min= 840,00 ; Val est max=20.160,00 ;
CS: cant est min= 6.000 buc ; cant est max= 18.000 buc; Val est min= 840,00 ; Val est max=2.520,00 ;
HALAT RAMFORSAT CHIRURGICAL-STERIL
Los-Nr.: 3
AC: cant est min= 1000 buc ; cant est max= 24.000 buc; Val est min= 24.000,00 ; Val est max=576.000,00 ;
CS: cant est min= 1000 buc ; cant est max= 3.000 buc; Val est min= 24.000,00 ; Val est max=72.000,00 ;