Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Nákup sieťových a IKT komponentov
Referenčné číslo: 250-2022/5819
II.1.2)Hlavný kód CPV32420000 Sieťové zariadenia
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom dynamickom nákupnom systéme (DNS) budú HW komponenty, najmä sieťové zariadenia, firewall, servery, balancery, dátové zariadenia, prípadne inštalácia, technická podpora a dopravné služby.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV48820000 Servery
32580000 Dátové zariadenia
71356300 Technická podpora
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania:
Nákup 2ks serverov pre projekt Detekcia zraniteľnosti koncových obslužných bodov