Изпълнението на предмета на обществената поръчка включва доставка на електро инсталационни материали и изграждането на фотоволтаична система/ инсталация с фотоволтаични панели върху покривана на административната сграда на ТП „ ДГС Сандански“ съгласно техническата спецификация , неразделна част от настоящата документация и включва следните дейности :
2. Изграждане на фотоволтаична инсталация/ система разположена на покрива на административната сграда на ТП „ ДГС Сандански „ с адрес : гр. Сандански, ул. „ Христо Ботев“ № 35.