Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Consumptietracker 2023 – 2026
Referenznummer der Bekanntmachung: VLAM-VLAM/2022/14-F03_1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79310000 Marktforschung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
VLAM wil de totale consumptie van de producten waarvoor VLAM promotie voert en van hun alternatieven/concurrenten in kaart brengen en dit op basis van ‘day after recall’-bevragingen. Via de opdrachten in dit raamcontract wil VLAM weten hoeveel van die producten naast thuisverbruik/retail in België geconsumeerd worden via foodservices en dit voor de volgende 4 kalenderjaren 2023 t.e.m. 2026.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: