Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 71437-2023
Bulgarien-Sofia: Bauarbeiten für Eisenbahnlinien
2023/S 025-071437
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Механизиран среден ремонт на железния път по 3-та и 4-та жп линии в 2 (две) обособени позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обособена позиция № 2 „Механизиран среден ремонт на железния път по 4-та жп линия“ в района на Железопътна секция Горна Оряховица
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Механизиран среден ремонт на железния път по 4-та жп линия“ в района на Железопътна секция Горна Оряховица
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ВИДОВЕ РАБОТИ И МЕРОПРИЯТИЯ ПРИ ИЗПЪЛНЕНИЕ НА РАБОТИТЕ ПО ЧАСТ ЖЕЛЕЗЕН ПЪТ
1.Подготвителни
2.Долно строене
2.1.Почистване на съществуващи отводнителни канавки
2.2.Подравняване на банкети
3.Горно строене
3.1.Механизирано пресяване на баластовата призма, баластиране и нивелации
3.2.​​​​​​​​​​​​​​Безнаставов път
Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация за Обособена позиция 2, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.
Продължение от поле II.2.3) Място на изпълнение
Междугарието Русе–Долапите отсечките:от км 13+170 до км 16+668 (с дължина 3498м)и от км19+643 до км21+333 (с дължина 1690м) с обща дължина 5188м;междугарието Борово–Моруница отсечката:от км 61+900 до км 65+360 (с дължина 3460м);междугарието Петко Каравелово–Янтра отсечките: от км 105+223 до км 105+800 (с дължина 577м)и от км 108+000 до км 109+360(с дължина 1360м)с обща дължина 1 937 м;междугарието Бяла–Полски Тръмбеш отсечката от км 82+202 до км 82+937 с дължина 735 м.