Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Technická podpora pre softvérové produkty SAP – Enterprise Support
Referenznummer der Bekanntmachung: 3018
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72261000 Software-Unterstützung
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72261000 Software-Unterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zoznam softvérových produktov SAP so základom pre výpočet údržby vo finančnej hodnote 4 282 022,- EUR, na ktoré
obstarávateľ a objednávatelia Východoslovenská energetika Holding a.s. a Východoslovenská energetika a.s. požaduje
poskytnutie služieb podpory SAP Enterprise Support:
S/4 Ent. Mgmt. Professional use
SAP Payroll Processing
SAP S/4HANA Bill-to-Cash Energy
SAP S/4HANA MDM & Operations Energy
SAP OpenHub for S/4 HANA
SAP Single Sign-On
SAP Process Orchestration
SAP HANA, RT ed Applic & BW-new/subsq